balony grudziadz

i

Autor: Łukasz Piekarski Tak wygląda klasyfikacja mistrzostw

Walka o medale

Balonowe Mistrzostwa Świata Juniorów w Grudziadzu. Polacy coraz bliżej medalu

2023-08-25 7:57

Jakub Dziedziak jest obecnie liderem Balonowych Mistrzostw Świata Juniorów. Rywale depczą mu jednak po piętach. Na eska.pl zobaczysz jak wygląda klasyfikacja zawodów.

Trwają w Grudziądzu VI Balonowe Mistrzostwa Świata Juniorów. Za nami już trzy starty zawodników, którzy w naszym mieście walczą o medale. Jak wygląda obecna klasyfikacja? 

W klasyfikacji aktualnie przewodzi pilot z Polski, Jakub Dziedziak, który uzbierał 19 704 punktów. Drugie miejsce zajmuje Francuz, Paul Cuenot - 19 049 oczek. Na najniższym podium mamy kolejnego reprezentanta "Biało-czerwonych", Kacpra Borkowskiego - 18 985 punktów.

Tuż za pierwszą dziesiątką - na 11. pozycji jest Arkadiusz Sionkowski z dorobkiem 17 319 punktów. Pełne wyniki znajdziecie TUTAJ.

Na dzisiaj zaplanowano kolejne loty zawodników oraz piknik na Błoniach Nadwiślańskich. Początek o godzinie 17. Wstęp wolny. A tak było na fieście balonowej na stadionie GKM-u Grudziądz.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl