Spotkanie autorskie

Artur Barciś spotkał się z mieszkańcami Grudziądz. Posłuchaj rozmowy on line i zobacz zdjęcia!

2023-04-13 17:33

Opowiadał o byciu lektorem i czytaniu książek na głos. Z grudziądzanami spotkał się Artur Barciś. Wydarzenie odbyło się w filii nr 13 Biblioteki Miejskiej w ramach projektu "Biblioteka bez barier".

Znany m.in. z serialowych ról Czerepacha czy Tadeusza Norka aktor nie krył wzruszenia, że to właśnie on wygrał głosowanie wśród mieszkańców. Zajął to miejsce wraz z Wiktorem Zborowskim.

Jestem bardzo zaszczycony, że tak się stało. Szczególnie, że Wiktor jest moim serdecznym przyjacielem od wielu lat i jestem przekonany, że on też się bardzo cieszy - mówi Artur Barciś.

Spotkanie odbyło się w ramach realizowanego przez filię nr 13 Biblioteki Miejskiej w Grudziądzu programu „Biblioteka bez barier”.

Podzieliliśmy go na kilka etapów, czyli na zakup różnych rzeczy do naszej filii. To m.in. czytaki, czyli do odsłuchiwania audiobooków dla osób niewidomych. Zrobiliśmy także nowe drzwi wejściowe, czyli zlikwidowaliśmy kolejne bariery. Ponadto dokupiliśmy nowe audiobooki - opowiada Aleksandra Szymczyk, kierownik fili bibliotecznej nr 13.

Artur Barciś w Grudziądz. Posłuchaj wywiadu:

Kolejne spotkanie w ramach projektu odbędzie się 21 kwietnia. Gościem będzie Edyta Jungowska. (również w filii nr 13 Biblioteki Miejskiej w Grudziądzu przy ul. Mikołaja z Ryńska).

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl