anna balinska

i

Autor: Nadesłane / Biblioteka Miejska w Grudziądzu Anna Balińska

O romansach w bibliotece

Anna Balińska spotkała się z mieszkańcami Grudziądza. Promowała swoje powieści

2023-04-19 9:16

Z mieszkańcami Grudziądza spotkała się pochodząca z Iławy pisarka Anna Balińska. Wydarzenie odbyło się w czytelni czasopism Biblioteki Miejskiej przy ul. Legionów. Posłuchajcie krótkiej rozmowy z autorką.

Anna Balińska jest rodowitą iławianką, absolwentką Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego. Z wykształcenia mediator rodzinny, zawodowo pracuje w Informacji Turystycznej. Prywatnie mama energicznego 5-latka. Wielbicielka Michaela Buble, jesiennych wieczorów, płyt winylowych oraz początkująca joginka.

Zadebiutowała w 2016 roku powieścią „Pod pelargoniowym balkonem”, której akcja toczy się w jej rodzinnej Iławie. Rok później wydała „Szczęście od jutra”. Po urlopie macierzyńskim powróciła na rynek wydawniczy z powieścią zainicjowaną z ramienia Urzędu Miasta Lidzbark „Sekrety Welu”. W tym samym czasie pojawiło się wznowienie „Pod pelargoniowym balkonem” z nową szatą graficzną. Kolejne książki to „Miejsce na ziemi” i w ubiegłym roku (październik 2022 r.) „Serce bez granic”.

Pisarka Anna Balińska na spotkaniu z mieszkańcami Grudziądza. Posłuchaj:

Spotkanie z pisarką odbyło się w Bibliotece Miejskiej przy ul. Legionów.

anna balinska 2

i

Autor: Nadesłane / Biblioteka Miejska w Grudziądzu Anna Balińska na spotkaniu z mieszkańcami Grudziądza

Przed nami kolejne spotkanie autorskie. Tym razem w filii nr 13 Biblioteki Miejskiej w Grudziądzu w ramach projektu "Biblioteka bez barier" będzie można posłuchać prelekcji Edyty Jungowskiej.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl