Walentynki w Fado Cafe

i

Autor: Damian Pieczonka Walentynki przy muzyce i w klimacie fado

"Amory" w portugalskim zakątku Grudziądza. Rozdajemy zaproszenie na randkę

2020-02-07 16:18

Ulica Reja to najbardziej czarująca uliczka w centrum miasta. Można zakochać się w malowniczym ogródku i pobliskiej kawiarence. Wielu wyznawało tu miłość. Latem i zimą pachnie kawą. Słychać też muzykę fado. Z okazji Walentynek będzie koncert.

Z okazji Święta Zakochanych ulica Reja w centrum Grudziądza zmieni swoje oblicze. To jedna z atrakcji. Specjalną dekorację przygotują uczniowie ZSGH. Nieoficjalnie mówi się o dużym, czerwonym, walentynkowym sercu. Do 12 lutego wszystko jest owiane tajemnicą. Na ten dzień przewidziano strojenie. "Mamy duże szczęście, że uczniowie przyjdą dekorować naszą ulicę w czerwonych kolorach" -cieszy się Wojciech Litwiński z Fado Cafe.

14 lutego o godz. 19 zabrzmią najpiękniejsze miłosne piosenki. W planie jest koncert pod hasłem "Odrobinę szczęścia w miłości" Zuzanny Skowron oraz Pawła Wiśniewskiego. -"Będą mogli Państwo usłyszeć koncert w niepowtarzalnym klimacie. Będzie to znakomita okazja, żeby spędzić romantyczny wieczór" -dodaje Wojciech Litwiński. W przeszłości były tu już nawet oświadczyny. Zostały przyjęte. Para jest już małżeństwem.

W kawiarence nieopodal Rynku Głównego zaprezentuje się wokalistka i skrzypaczka oraz akordeonista i klawiszowiec. Na koncert wstęp wolny.

Posłuchaj walentynkowej propozycji w portugalskim zakątku Grudziądza