wystawa zuzel

i

Autor: Łukasz Piekarski Wystawa odbędzie się w domu towarowym Korzeniewskich

Sportowe ekspozycje

100 lat żużla. W Grudziądzu otwarta zostanie okolicznościowa wystawa o "czarnym sporcie"

2023-08-26 12:53

Grudziądz będzie gospodarzem wystawy z okazji 100-lecia Sportu Żużlowego. Ekspozycje dostępne będą od 3 do 17 września. Szczegóły na eska.pl.

W tym roku obchodzimy setną rocznicę pierwszych zawodów, które odbyły się w Australii w 1923 roku. Na specjalnej wystawie zaprezentowane zostaną m.in. historyczne motocykle. Wśród nich najstarszy z 1934 roku. Ponadto nie zabraknie także licznych eksponatów i zdjęć.

To wszystko pozwoli nam przenieść się w romantyczne czasy początków speedway’a - przekazują organizatorzy.

Dodatkowo zwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z najciekawszymi wydarzeniami zaprezentowanymi na wielkoformatowym kalendarium.

Specjalne ekspozytory, ciekawostki ze świata żużlowego sprawią, że zwiedzający będą mogli przenieść się do czasów, w których żużlowcy przez kilka tygodni podróżowali statkiem, by móc rywalizować o tytuł najlepszego żużlowca globu - czytamy w opisie wydarzenia.

wystawa zuzel

i

Autor: Nadesłane / GKM Grudziądz Wystawa żużlowa w Grudziądzu

Wystawa żużlowa w Grudziądzu - w jakich godzinach będzie dostępna dla kibiców?

Fani czarnego sportu będą mogli zwiedzać w godzinach 12:00 – 18:00, a przed południem od 9:00 do 11:30 będzie możliwość odwiedzenia wystawy przez grupy zorganizowane.

Start przedsprzedaży biletów na to wydarzenie w poniedziałek 28 sierpnia o godzinie 12:00 na stronie www.BILETYnaGKM.pl. Wejściówki będą dostępne również stacjonarnie od 3 września przed wejściem na teren wystawy do Domu Towarowego Korzeniewskich.

Wystawa żużlowa w Grudziądzu - tak wygląda cennik biletów

  • 5 zł. – grupowy szkolny (tylko przedsprzedaż online, minimum 15 osób) – zwiedzanie w godzinach 9:00 – 11:30 po wcześniejszym zarezerwowaniu terminu pod nr telefonu: 56 45 10 310
  • 9 zł.- ulgowy (dzieci od 8 roku życia, młodzież szkolna, studenci do 24 roku życia za okazaniem ważnej legitymacji, renciści, posiadacze karty dużej rodziny)
  • 19 zł. – normalny
  • 39 zł. – rodzinny (4 bilety)

Bezpłatnie wystawę zobaczą emeryci za okazaniem legitymacji oraz dzieci do lat 7.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Rowerzyści zablokowali Warszawę. Masa krytyczna przejechała ulicami stolicy